Учню Коростишівської ЗОШ, який розпорошив у туалеті школи дратівливий газ, може загрожувати арешт

0
813

Під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом розпилення невідомого газу у приміщенні навчального закладу міста Коростишева. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Як зазначалося раніше, 13 травня 2019, у Коростишівській гуманітарній гімназії №5, близько 10:40, під час перерви, у чоловічому туалеті на третьому поверсі, 13-річний учень розпилив із газового балончика невідомий газ. Внаслідок цього було порушено навчальний процес, дітей, які відчули токсичну дію газу, відразу госпіталізовано до лікарні для надання необхідної медичної допомоги.

“Станом на 14 травня 2019 року стан здоров’я школярів стабілізувався, усіх 13-х учнів гімназії виписано із лікарні. Наразі у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) КК України триває досудове розслідування, яке проводить СВ Коростишівського ВП ГУНП в області”, – зазначають у прокуратурі.

Для повного, всебічного і об’єктивного досудового розслідування процесуальне керівництво забезпечується групою прокурорів, яку очолює ювенальний прокурор.

Довідково: відповідно до санкції зазначеної статті, хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

Нагадаємо, у Житомирі затримали 3 наркодилерів, які розповсюджували “порошок” з Євросоюзу.