Команда Житомирської ЗОШ – бронзовий призер Чемпіонату України з баскетболу серед шкільних команд

0
219

Команда житомирської ЗОШ №22 імені В. М. Кавуна стала бронзовим призером фіналу Чемпіонату України з баскетболу серед шкільних команд дівчат старшої вікової категорії. Житомирянки провели відмінні матчеві зустрічі на спортивному майданчику СК Меридіан 14 травня 2019 року, інформує “Спортивний Житомир”.

“У стартовому поєдинку наші баскетболістки зустрілися із столичним “Happy Stars” і у напруженій боротбі здобули перемогу з рахунком 6:5. Перемога над Луганською ЗОШ №2 з рахунком 8:4 вивела наших дівчат до Quarter Finals проти команди ЗОШ №3 “Помічна”, яку також вдалося впевнено здолати з рахунком 12:8. У Semi – Finals житомирські баскетболістки зустрілися із командою з Переяслава. Граючи очко в очко, наші дівчата в підсумку все ж таки поступились з рахунком 7:11″, – йдеться у повідомленні.

У підсумку, за результатами набраних очок, Курбатова Вікторія, Рожанчук Вікторія та Янушевська Вікторія стали володарями бронзового кубку Чемпіонату України серед шкільних команд дівчат старшої вікової категорії.

“Я вдячна своїм вихованкам – ученицям за те, що вони люблять цю гру, мов ковток повітря. За те, що змагались з великим бажанням, чинили гідний опір суперникам. Спортсменки працювали у єдності одна з одною, присутнє було відчуття спільності і відданості. Це дало змогу досягнути бажаний результат”, – прокоментувала змагання тренерка дівчат Тетяна Дернова на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Нагадаємо, на найбільшому інтелектуальному змаганні України житомирські учні здобули 6 перемог.