Нащадок знатного роду граф Ярослав Федорович Нірод завітав до колишнього маєтку своїх предків, що на Житомирщині

0
279

  «8 травня 2019 року до колишнього маєтку графів Ніродів, що знаходиться в с. Левкові Житомирського району, завітала дуже цікава людина.Про це стало відомо з допису користувачів в мережі Фейсбук, пише видавництво news.dks.

  Це – граф Ярослав Федорович Нірод, театральний художник, нащадок колись відомої дворянської родини шведського походження відомих благодійництвом та меценатством. Розповів Ihor Dovbysh написав у дописі у фейсбуці, додавши фото:

Цікавий факт: любов до театру в родині Ніродів — спадкова. Ще наприкінці XIX століття в левківському маєтку, єгермейстер, граф Максиміліан Нірод (1848-1914 р.р.) заснував кріпацький хор та театр. Батько Ярослава — Федір Нірод (1907-1996) — був відомим українським театральним художником в Київському театрі опери і балету. Батькову справу продовжив син Ярослав та онук Філіп.

В Левкові шановного гостя, не дивлячись на прохолодну та дощову погоду, тепло зустріли директор місцевої школи Валентина Шахрай, вчитель історії Погорєлова Леся та бібліотекар левківської бібліотеки. Була проведена дуже цікава екскурсія по залишкам колись величного маєтку (в будівлі палацу розміщений будинок культури та сільська бібліотека).