На Житомирщині рятувальники навчали основам безпеки життєдіяльності поліцейських. ФОТО

0
173

10 травня в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності рятувальники
організували та провели День цивільного захисту в Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських, інформує Управління ДСНС України у Житомирській області.

“В актовій залі, де зібралися слухачі та постійний особовий склад установи, фахівці ДСНС довели до присутніх невтішну статистику стосовно надзвичайних подій, що трапились в області з початку року. Акцентували особливу увагу на пожежах в екосистемах, та наголосили на тому, що у посушливу вітряну погоду забороняється розводити багаття. Адже у таких умовах вогонь особливо неконтрольований та швидко розповсюджується на великі площі”, – йдеться у повідомленні.

Також фахівці звернули увагу на правила евакуації з приміщення, де сталася
пожежа та на наданні посильної та психологічної допомоги тим, хто її може потребувати.

“Трохи згодом, всі присутні мали змогу ознайомитися з пожежною та спеціальною технікою, а також спорядженням аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління. Вогнеборці продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, за допомогою якого здійснюється гасіння пожеж, порятунок людей з-під завалів, під час дорожньо-транспортних пригод та інших надзвичайних подій”, – зазначають в управлінні.

Кульмінацією заходу стало практичне застосування первинних засобів пожежогасіння –
порошкових вогнегасників та демонстрація гасіння умовної пожежі за допомогою
пожежного автомобіля.

“Захід пройшов цікаво та повчально. Всі присутні переконалися в тому, що отримані
знання обов’язково знадобляться їм у повсякденному житті”, – розповідають рятувальники.

Нагадаємо, про методи покращення ефективності в організації роботи говорили на семінарі у прокуратурі Житомирської області.