Під час операції «Нерест» автопатруль затримав жителів Житомирщини у зоні ЧАЕС, які незаконно виловлювали рибу

0
218

Вага вилученої риби, яку ловили браконьєри з Житомирщини на території ЧАЕС, становить 5 кг. Стосовно рибалок, що незаконно виловлювали рибу вирішується питання про відкриття кримінального провадження,інформує відділ комунікації поліції в Київській області.

 

В зоні ЧАЕС під час патрулювання берегової лінії річки Уж було виявлено чотирьох громадян, жителів Житомирщини, які на гумовому човні займалися незаконним виловом риби за допомогою електроприладу «Електропідсака».

 

В ході перевірки та огляду патруль виявив різного виду та розміру рибу,  вагою 5 кг та автомобіль «ЛуАЗ», на якому браконьєри потрапили до зони відчуження.

За даним фактом вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 249 Кримінального кодексу України.

Загалом на Київщині з початку проведення профілактичних заходів під назвою «Нерест» поліція зафіксувала 37 фактів незаконного вилову риби, з них складено 72 протоколи та відкрито 5 кримінальних проваджень. В сприянні виявлення браконьєрів також долучалась громадськість.

Нагадуємо, що жителька Житомирщини встановила власну сонячну електростанцію, отримала компенсацію від держави і рахує перші прибутки.