Зворушливі сповіді матусь із Житомира, приурочені Дню матері

0
317

Мама – найголовніша людина в житті кожного з нас! По-справжньому щаслива лише та людина, у якої є Мама. Адже немає у світі, окрім маминої, більшої любові, сильнішої підтримки, самопожертви та захисту, справжньої дружби та щирості, мудрої поради та настанови. Цінуйте, любіть, бережіть своїх Мам та не забудьте їх привітати!

До Дня матері (12 травня) ми провели опитування серед матусь міста Житомира та дізнались, що для них означає материнство. Пропонуємо прочитати історії, сповнені любові та тепла.

«Усвідомлення того, що я – Мама, прийшло, коли я вперше побачила мою донечку, почула її крик. Пам’ятаю, як її поклали на груди, у цей час сидів наш тато і пустив чоловічу щасливу сльозу. Бути мамою – це бачити щодня маленьке янголятко і знати, що це результат вашого кохання. Ці маленькі ніжки, ручки, оченята, все таке крихітне і таке рідне. Бути мамою – це розпізнавати крик своєї дитини й розуміти, що вона хоче цим сказати. Бути мамою – це хотіти забрати собі всі негаразди й весь біль дитини. Бути мамою – це обов’язково купити в магазині щось для дитини, бо тепер ця маленька крихітка і її потреби в пріоритеті. Бути мамою – це коли хочеться дати дитині все, здійснити всі її мрії. Бути мамою – це постійна робота над собою. Бути мамою – це безмежна любов на все життя. Бути мамою – це щастя!» – Альона Поліщук.
«Бути мамою – це коли твоє серце, а певний час і вся ти, собі вже не належиш. Але ти знаєш, що у світі є три сердечка, які люблять тебе просто за те, що ти є. Материнство – це робота 24/7 і відпустка перші три роки – це скоріше премія, ніж право.» – Вікторія Ерош.

«Для мене це найбільше щастя, любов і подарунок. Материнство – це місія назавжди.» – Юлія Сімашко.
«Материнство – це дар Господній, те, заради чого варто жити.» – Тетяна Ванельчук.

«Материнство – це щоденна, недооцінена праця і величезне щастя. Дякую Богу за те, що я мама!» – Катерина Римарчук.
«Для мене бути мамою – це вміння дарувати любов своїй дитині, навіть тоді, коли все проти тебе, навіть твоя дитина. Це вміння бути розсудливою, терплячою, розуміючою. Це постійне вдосконалення себе, бо вже є маленька людина, яка бере з тебе приклад. Це вміти відстоювати своє материнство таким, яким ти його бачиш, вміння відстоювати не тільки свої кордони, а й кордони дитини і вчити її цьому. Це показувати, що у цьому світі є багато злого, але значно більше доброго, прекрасного, світлого. Бути мамою – це знати у 1000 разів більше, ніж ти знала до материнства. Це постійний пошук знань у будь-якій сфері, починаючи з психології, закінчуючи юриспруденцією. І ще вміти вмістити це все у свій короткий день, щоб ще трішки відпочити вночі.» – Катерина Мацієвська.

«Материнство – это ещё не означает быть родной мамой, но дать ребенку уверенность, что он уникален и что для одного человека в этом мире, он весь Космос! Быть мамой, означает быть не идеальной, настоящей, реальной персоной в жизни ребенка, открывая ему суть всего сущего и взаимодействия с этим. Колоссально ответственное и приятное событие в жизни каждой женщины, воспитывающей Дитя (не обязательно собственно рождённого).» – Ксения Лаврина.
«Для мене бути мамою – це сенс життя. Коли дівчата мріяли бути моделями, подорожувати, будувати кар’єру та жити у своє задоволення, моя мрія була проста та банальна (на думку когось), але для мене головним було стати хорошою мамою і мати міцну й дружну родину. Материнство – це найбільший подарунок, який може принести доля.» – Ольга Міненко.

«Когда мне было 3 года, папа умер и мы остались одни с мамой. Мама стала для меня всем миром, моей опорой. Она вела меня по жизни и оберегала. Она подарила мне всю свою любовь. Мама всегда была и есть моей близкой подругой. Теперь, когда у меня двое деток, я понимаю все ее переживания и поступки. Я очень рада, что именно она моя МАМА. Мой лучик света, мой путиводитель, мой Ангел-хранитель! Моя жизнь! Я благодарна за все, что она для меня сделала. И благодарна Богу, что она здорова и счастлива! Мама, я тебя очень люблю!» – Людмила Ктитор.
«Быть мамой – это значит быть Ангелом-хранителем для своего ребенка, быть опорой, любить, заботиться, и я рада, что я мама. Хотя пришлось пройти через многое, чтобы появилась на свет моя доченька, но я смогла, и спасибо Господу Богу, что у меня есть мое чудо!» – Яна Пазинич.

Редакція Житомир.ТВ вітає всіх Мам із цим прекрасним днем!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, сил, терпіння, любові та вдячності від дітей, онуків та правнуків!