У Житомирі завершився перший оперативний збір Десантно-штурмових військ з керівним складом. ФОТО

0
281

Протягом трьох днів, у Житомирі проходив оперативний збір з керівним складом Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, інформує прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України на сторінці у фейсбук.

До заходу залучалися керівники та офіцерський склад структурних підрозділів командування, командири бригад та окремих військових частин ДШВ. Оперативний збір проходив під безпосереднім керівництвом командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенанта Михайла Забродського.

Під час оперативного збору, його учасники залучалися до лекційних, семінарських та показових занять, які проходили на базі Навчального центру та загальновійськового полігону ДШВ.

Під час тактичної лiтучки, посадовими особами командування та військових частин був відпрацьований замисел бойового застосування військових частин ДШВ. Зокрема, ведення рейдових, десантно-штурмових та дій повітряних десантів у визначених районах тощо.

В групі імітаційного моделювання Навчального центру, учасникам збору був доведений порядок підготовки штабних тренувань за стандартами держав-членів НАТО. А також проведено заняття щодо методики підготовки та проведення командно-штабних навчань за допомогою комп’ютерів з використанням системи імітаційного моделювання бойових дій JCATS.

На загальновійськовому полігоні, офіцерам були представлені новітні зразки озброєння та військової техніки, які прийняті на озброєння у військових частинах Десантно-штурмових військ. Зокрема артилерійське озброєння, озброєння снайперів, модернізоване важке піхотне озброєння, сучасні спеціалізовані оптичні прилади, бронемашини, автоматизований комплекс акустичної розвідки та ураження вогневих точок противника, новітні безпілотні літальні апарати тощо.

– Під час оперативного збору, офіцери підвисили свої знання з деяких питань воєнного мистецтва. Також учасники збору обмінювалися між собою думками та практичним досвідом. Насамперед, це виконання завдань за призначенням в районах ведення бойових дій, планування, заходи оперативної та бойової підготовки підрозділів тощо, – відзначив командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський.