Урочисте покладання квітів до Монумента Слави у Житомирі відбувалось за служби священників Московського патріархату

0
602

Сьогодні, 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Житомирі станом на 11:00 вібувалося урочисте покладання квітів до Монумента Слави:

Підійшовши до Монумента Слави, можна було побачити представників влади та священників Московського патріархату, які, до речі, й проводили службу:

На заході також виступив представник Житомирської ветеранської спілки:

“Радянська армія виконувала головну бойову частину блоку, у той час як інша сторона (говориться про воїнів УПА) перемогу цю сприйняла не просто як поразку, а як трагедію для себе. Хотіли вони, можливо, нас усіх “закопать”, але так сталося, що усе-таки правда, усе-таки сила народна перемогла. І ми вважаємо, що хоч сьогодні святкується День примирення, День жалоби – теж подія важлива в нашому житті, але я розумію і хочу висловити свою думку. 26 квітня, День аварії на Чорнобильський АЕС, – це і є справжній День жаболи, адже це дійстно подія, яка об’єднала людей. А сьогодні я хочу привітати усіх присутніх і бажаю дочекатися справжнього миру. Ми, ветерани, благаємо тих, хто при владі, примиріться ви між собою заради майбутнього України. Зі святом, мої дорогі земляки!”.

Фоторепортаж з урочистого покладання квітів до Монумента Слави:

Нагадаємо, “9 травня – не свято, а день жалоби”: російський мітинг на майдані Перемоги у Житомирі.