Житомирські студенти за допомогою спеціальних окулярів усвідомили ризики керування у нетверезому стані

0
160 views

У рамках тижня “Безпеки дорожнього руху” у віторок, 7 травня, патрульні поліцейські спільно з представниками Укртрансбезпеки завітали до студентів одного з коледжу міста. Про це повідомляється на сторінці Патрульної поліції Житомирської області у соціальній мережі Фейсбук:

“Зустріч проходила в стінах Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного університету. Спочатку інспектори обговорили зі студентами безпеку на автошляхах, правила поведінки на вулиці, безпечної експлуатації транспортних засобів серед молоді, а також про відповідальність, яка передбачена за порушення правил дорожнього руху.

Найбільш цікавою частиною заходу, що справила неймовірне враження на аудиторію, стало випробування студентами спеціальних окулярів “Drunk Busters Goggles”, що імітують вплив алкоголю на поведінку людини та допомагають усвідомити всі ризики керування у нетверезому стані, дають зрозуміти, яким саме є небезпечним вплив алкоголю на водіїв.

Поліцейські наголошували, що небезпечно не лише керувати транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, а й бути пасажирами в автівці з нетверезим водієм”.

Нагадаємо, у Житомирських бібліотеках відтепер батьки можуть залишити своїх малюків в ігрових кімнатах, поки вибирають собі літературу.