У Житомирі перевірили, чи пропускають карету швидкої, як результат – водії не квапляться поступитися швидкій

0
198

Аби медики могли вчасно надати невідкладну допомогу пацієнтам, у Житомирі розпочали флешмоб «Пропусти швидку», інформує СК1.

“Ініціативу впровадили в рамках Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН”, – каже директор Житомирського обласного центру громадського здоров’я Олександр Зарицький.

“У минулому році в обласні заклади доставлено понад 750 чоловік з ДТП, з яких біля 70, нажаль, померло. Безпека дорожнього руху – це наше життя, і правила написані, нажаль, кров’ю. Ми хотіли б провести цю активність і акцентувати увагу на такому небайдужому факті, як дотримання правил дорожнього руху при проїзді спецтранспорту, який їде з ввімкненими маячками та сиренами. Нажаль, бувають випадки, коли швидка поспішає на ДТП, щоб забрати постраждалих і сама стає постраждалим, в результаті дорожньо-транспортної пригоди”, – розповів Олександр Зарицький.

Пан Микола працює водієм швидкої 29 років. Чоловік розповідає, що його машину водії часто ігнорують та не пропускають. Відтак лікарі попри вчасний виїзд затримуються на дорогах. Чи пропустять карету швидкої, перевіряємо на вулиці Покровській біля Сінного ринку: у центрі міста водії не квапляться поступитися швидкій з сиреною. Та ж ситуація і в інших районах міста. На кожному перехресті водій Микола Голяка мусить порушувати правила та виїздити на зустрічну смугу.

Нагадаємо, на Житомирщині через пізній виклик рятувальників від пожежі помер власник житла.