28 тис. грн вимагав посадовець філії «Житомирського облавтодору» за надання оренди без документів

0
151 views

У вівторок, 7 травня 2019 року, за погодженням із процесуальним прокурором прокуратури Житомирської області, посадовій особі структурного підрозділу державного підприємства «Житомирський облавтодор» повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою), про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Установлено, що в.о. начальника одного із територіальних дорожньо-ремонтних пунктів філії «Житомирська ДЕД» ДП «Житомирський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» вимагав та одержав від жителя Житомира неправомірну вигоду на суму 28 тис. грн, пообіцявши  надати в оренду приміщення та прилеглу територію без оформлення відповідних документів.

Завдяки спільним злагодженим діям прокуратури області, співробітників Управління захисту економіки в області, СУ ГУНП в області, за оперативного супроводу УЗЕ в Житомирській області ДЗЕ НПУ зловмисника викрито та затримано безпосередньо на території підприємства філії, у кімнаті майстрів, під час одержання зазначеної суми неправомірної вигоди.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування проводить СУ ГУНП в області, прокуратура області здійснює процесуальне керівництво.

Нагадаємо, що СБУ викрила на хабарі у 1000 доларів США посадовця Житомирської міської ради.