У с. Зарічани двоє підлітків розпорошили подразливий газ у школі, за медичною допомогою ніхто не звертався

0
218

Сьогодні, 6 травня, вранці до поліції надійшло повідомлення про поширення в одному з приміщень школи у с. Зарічанах Житомирського району аерозольного газу дратівливої дії, повідомляє Головне управління Національної поліції в Житомирській області.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Житомирського відділення поліції.

“Правоохоронці з’ясували, що у приміщенні туалету одноповерхової школи хтось з учнів розпилив газ, через який присутнім у будівлі було тяжко дихати.  З приміщення було евакуйовано 140 учнів та 20 вчителів. Після обстеження школи фахівцями та провітрювання навчальний процес було відновлено. Станом на 13:00 за медичною допомогою ніхто не звертався”, – зазначають в управлінні.

До того ж, встановлено учнів, які розпилили газ. Це двоє підлітків 2004 року народження. Нині поліцейські спілкуються з їх батьками щодо відповідальності за вчинене дітьми.

“На щастя, директор швидко зорієнтувалась у ситуації та організувала виведення учнів з будівлі, що запобігло можливим ускладенням зі станом школярів.  Батьки неповнолітніх бешкетників відповідно до ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов’язків по вихованню дітей) КУпАП нестимуть покарання у вигляді штрафу”, – прокоментував начальник Житомирського відділення поліції Сергій Крошко.

Нагадаємо, Житомирська поліція оперативно розшукала молодиків, що, погрожуючи розправою, відібрали авто у потерпілого.