У Черняхові люди вимагають відремонтувати авторогу М-21 та 60 млн грн співфінансування від Гундича

0
221

Сьогодні, 2 травня, у Черняхові люди розблокували трасу Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський після зустрічі з керівником Служби автомобільних доріг у Житомирській області Геннадієм Савченко. Про це повідомив Народний депутат Павло Дзюблик на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, подякувавши усім, хто знайшов час і сміливість підтримати акцію «незадоволених станом автодороги М-21»:

“Акція пройшла мирно і не завдала шкоди та особливих незручностей нікому (хоча Ви невиправдано хвилювалися з цього приводу). У результаті, до нас приїхав керівник САД у Житомирській області Геннадій Савченко і запевнив, що дві з трьох наших вимог він задовільнить до кінця травня – це встановлення двох мобільних вагових комплексів і проведення якісного аварійного ремонту. Це те, що в його силах”.

“Третя наша вимога – це співфінансування Житомирської ОДА у сумі 60 млн грн до державних 150 млн грн на ремонт цього автошляху, що дозволить зробити якісно і на роки цей відрізок траси міжнародного значення. Однак, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич не виявив бажання зустрітися з нами та пояснити причину ігнорування ремонту саме цієї дороги. Ми підготували чергове звернення до нього та веземо спільно з активістами, аби передати особисто”.

Нагадаємо, водію, який спричинив смертельну ДТП, Житомирський суд призначив нічний домашній арешт.