Пожежа лісового масиву Житомирщини – до кордону з республікою Білорусь близько 5 км

0
144 views

Станом на 09:00 сьогодні, 26 квітня, на території Виступовицького лісництва ДП “Овруцьке спеціалізоване лісове господарство” спостерігається горіння в лісовому масиві на площі близько 15 га. Відстань до кордону з республікою Білорусь становить близько 5 км. Про це повідомляє Управління ДСНС України у Житомирській області.

“Гасіння пожежі ускладняється неможливістю підїзду техніки та доступу особового
складу до окремих осередків пожежі. За добу авіацією ДСНС України (літаком Ан-32П)
здійснено 5 скидів води (40 т). Всього до гасіння пожежі залучено 20 одиниць техніки та 226 чоловік, у тому числі від ДСНС – 6 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу, від лісового господарства – 14 одиниць техніки та 196 осіб”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, у четвер, 25 квітня, було локалізовано пожежі на території Усівського лісництва ДП “Словечанське лісове господарство” та Озерянського лісництва ДП “Білокоровицьке лісове господарство”.

“Наразі тривають заходи щодо їх ліквідації. Залишилось 3 осередки горіння (4 га сухої трави та очерету, 3 га чагарнику та торфу, 3 га лісової підстилки) загальною площею близько 10 гектарів. На місці події працюють від ДСНС 6 одиниць техніки та 22 рятувальники, від лісництв – 160 працівників, 7 автоцистерн та 6 тракторів”, – зазначають в управлінні.

Нагадаємо, у Житомирі за один день горіло два балкони, спалах одного, ймовірно, від необережності з цигарками.