Житомир приєднався до всеукраїнської акції на підтримку Порошенка «Спасибі, Петре!»: фото

0
254 views

22 квітня у рамках всеукраїнської акції «Спасибі, Петре!» під Житомирською обласною державною адміністрацією зібрались житомиряни, щоб виловити подяку Петру Порошенку.

Ми поспілкувались із представником штабу Петра Порошенка Олександром Таргонським, щодо результату виборів.

– Які враження від результату президентських виборів?

Олександр: Результат трохи розчарував. Сподівання та надія була на перемогу Петра Порошенка.  

– Які проблеми виникали при другому турі виборів?

Олександр: Вибори по Житомиру та області пройшли нормально. Були поодинокі випадки, такі як: псування та фотографування бюлетнів. Другий тур був спокійним та чітким.

– На вашу думку, чому Порошенко програв?

Олександр: Більшість повелися на красиву обгортку, на порожні обіцянки, які на сьогодні вже були спростовані представниками команди Зеленського. У перші дні після виборів уже спостерігаємо, як новообраний президент свої обіцянки виконувати не збирається. Люди не включають мозок, а живуть шлунком. Тобто, пообіцяли зниження тарифів та збільшення зарплат і вони на це повелись.

– Які плани на майбутнє?

Олександр: Я залишаюсь своєї думки і буду підтримувати рух Порошенка, також буду підтримувати його на парламентських виборах. У військових є вислів: «Бій було програно, але не програно війну». Все ще попереду. Ми підтримували та будемо підтримувати Петра Олексійовича, адже бачимо ті покращення, які він уже зробив і які намагається зробити.