Пашинський активізувався до виборів: роздає продуктові пайки в 64-му окрузі

0
447 views

У понеділок, 22 квітня, від коростенців надійшла інформація про те, що благодійний фонд Сергія Пашинського у Коростені роздавав пенсіонерам “волонтерські пакунки”. До складу так званого “харчового боксу” входили: пляшка соняшникової олії, пляшка вина “Кагор”, банка тушонки, шпроти, пакунок гречки та вермішелі, вафлі та згущене молоко. Такі призенти від Сергія Пашинського можна було отримати по паспорту: один бокс на одну особу.

До того ж, активність Пашинського перед виборами проявилась і у сфері забезпечення ОТГ. Іграшки та спортивний інвентар отримали від благодійного фонду Сергія Пашинського садочки №2 та №1 смт. Першотравневе, садочок Словечанської ОТГ та садочок села Прилуки Овруцького району. Про це повідомили у соціальній мережі Фейсбук на сторінці “Благодійний фонд Сергія Пашинського”:

“Яскраві сучасні іграшки та спортивний інвентар отримали від Благодійного фонду Сергія Пашинського садочки №2 та №1 смт. Першотравневе, садочок Словечанської ОТГ та садочок села Прилуки Овруцького району. В гості до них завітала президент Фонду Руслана Пашинська. 
У відповідь на звернення адміністрації садочку №2 смт.Першотравневе, Фонд допоміг з придбанням лінолеуму для спортивної зали. А вихованці Тхоринського ДНЗ отримали додатково постільну білизну та рушнички”.

Нагадаємо, як ще з осені повідомляють інсайдери, Сергій Пашинський готує для себе 64-й Коростенський округ. Як повідомлялось раніше, Пашинський у Коростені піариться на дорогах: у мережі обговорюють його похід по 64-му округу в Раду.