За власним бажанням: заступник мера Житомира написала заяву про звільнення з посади

0
226 views

Сьогодні, 22 квітня, Вікторія Краснопір, яка працює заступником мера Житомира і відповідає за соціально-гуманітарний напрямок, хоче залишити цю посаду, інформує Житомир.info.

«Завтра на сесії міської ради має розглядатися це питання, оскільки я подала 15 квітня заяву міському голові про припинення моїх повноважень. Це моє рішення, я маю на нього право. Є плани подальшої роботи: я маю серйозний стаж в органах місцевого самоврядування, маю досвід, і, звичайно, що я хотіла би його продовжувати втілювати в міській раді. Якщо буде згода депутатського корпусу, то я хотіла би продовжувати виконання повноваження в департаменті соціальної політики, де до цього працювала три роки. Рішення буде приймати міська рада», – наголосила Вікторія Краснопір.

Депутати проголосували за призначення Вікторії Краснопір на посаду заступника мера Житомира на сесії міської ради 1 березня 2018 року, а стати заступником їй запропонували за кілька днів до сесії. 5 березня цього ж року мер звільнив директора департаменту соціальної політики Вікторію Краснопір із займаної посади за власним бажанням у зв’язку із затвердженням на посаді заступника Житомирського міського голови. До теперішнього часу посада директора департаменту соціальної політики залишається вакантною, а обов’язки керівника виконує перший заступник директора Людмила Ліпінська.

Нагадаємо, на Житомирщині 30 червня у 2 ОТГ відбудуться перші вибори, ще у 5 – пройдуть додаткові вибори депутатів.