“Кістяк команди Порошенка в Житомирській області поки тримається достойно”, – зазначають політологи

0
219

Після першого туру президентських виборів житомирські політики розділились в своїх симпатіях. Одні вже напрошуються в команду Володимира Зеленського, тоді як інші зберігають вірність все ще чинному президенту Петру Порошенку, інформує “Експертний клуб”.

Про це та інше дискутували політологи та інші гості в ході засідання клубу «Експерти Житомирщини» у четвер, 18 квітня.

«Результат Володимира Зеленського вже зацікавив різноманітних політичних опортуністів. Так, Зеленського активно «піарить» екс-регіонал Віталій Журавський. Малоймовірно, що це грає на руку Зеленському. Але Віталій Журавський «ловить хвилю» і намагається приєднатись до переможців. Тим більше, така позиція зараз добре сприймається його друзями з Москви», – розпочав політолог Володимир Піньковський.

«Також, компліментарно висловлюється в бік Зеленського нардеп від БПП Борислава Розенблата. Ми раніше вже повідомляли, що родичі, партійці, штабісти Розенблата сьогодні працюють в партії Зеленського в області. Ходять чутки, що його кандидатура розглядається Зеленським на пост губернатора області. Хоча я такий розвиток подій вважаю дуже малоймовірним», – розповів Піньковський.

Більшість житомирських політиків вирішили зачекати результатів другого туру, а вже потім визначитись з позицією. Серед таких нардепи Володимир Арєшонков, Юрій Павленко, екс-губернатор Донецької області Павло Жебрівський, а також житомирські представники партій «Батьківщина», «Громадянська позиція», «Самопоміч».

А ось кістяк команди Порошенка в області поки тримається достойно. Губернатор Ігор Гундич продовжує на словах підтримувати Петра Порошенка, мер Житомира Сергій Сухомлин не прибрав рамку «Думай» на своїй сторінці в Facebook, а міністр Геннадій Зубко навіть записав відеозвернення в підтримку чинного президента.

Нагадаємо, політолог аналізує реакцію житомирських політиків на можливі дострокові парламентські вибори.