Золото, срібло, бронза: на Відкритому чемпіонаті України з черлідингу Житомирщина продемонструвала блискавичні результати

0
129 views

У неділю, 14 квітня, у столиці відбувся Відкритий чемпіонат України з черлідингу. Участь у змаганнях взяли близько 1000 спортсменів з різних областей України. Житомирську область на змаганнях представляли вихованці студії спортивного та сучасного танцю студії “Forma” під керівництвом голови громадської організації “Житомирська обласна федерація черліденгу” Висоцького Сергія Володимировича та тренера Рафальської Анастасії Русланівни, інформує “Спортивний Житомир”.

“За результатами змагань наша команда, у складі 80 спортсменів, продемонструвала блискавичні виступи: у категорії “Хіп-хоп команда” (діти 5-8 років, діти 9-12 років та юніори 12-16 років) наші команди стали переможцями; у категорії “Хіп-хоп соло” (діти 9-12 років) учениця Грозинської гімназії Козинець Дарина отримала срібну нагороду; у категорії “Хіп-хоп дует” (діти 9-12 років) учениця ЗОШ №1 Примак Дарина та учениця міського колегіуму Гарбар Віталіна посіли другу сходинку п’єдесталу; у категорії “Хіп-хоп команда шкільна ліга” (діти 9-12 років) наші земляки отримали золоті нагороди; у категорії “Хіп-хоп соло” (юніори 12-16 років) учениця НВК №12 Лещук Вероніка стала третьою; у категорії “Хіп-хоп дует” (юніори 12-16 років) учениці міської гімназії Чумак Дана та Слюсар Софія опинились на другому місці.

Нагадаємо, Коростень прийматиме юнаків та юніорів у Відкритому турнірі з боксу.