“Доларова” корупція: на Житомирщині зловили на гарячому міського посадовця та помічника приватного нотаріуса

0
273

Сьогодні, 17 квітня, працівники Слідчого управління ГУНП в Житомирській області спільно зі співробітниками УСБУ в регіоні під процесуальним керівництвом обласної прокуратури затримали заступника начальника одного з департаментів міської ради та помічника приватного нотаріуса. Обидва підозрюються у причетності до отримання неправомірної вигоди, повідомляє Головне управління Національної поліції в Житомирській області.

“Попередньо встановлено, що між чоловіками була змова про отримання від заявників грошових коштів за проведення відповідних дій по внесенню відомостей до Державного реєстру. Зокрема, 32-річного посадовця та його 28-річного посередника викрито під час отримання 1800 доларів США від жителя області за реєстрацію права власності на нерухоме майно. Ще тисяча доларів США із визначеної загальної суми у 2800 доларів США була передана раніше”, – зазначається у повідомленні.

“Наразі триває документування усіх обставин кримінального правопорушення та проведення інших слідчих дій, у тому числі обшуків. Обох чоловіків, жителів обласного центру, затримано у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України”, – інформують у поліції.

Нагадаємо, до ІІ етапу виборів Президента України на Житомирщині залучили 2300 поліцейських та 150 нацгвардійців.