У Бердичівській міській раді планують списати борг за житлово-комунальні послуги двом жителям міста

0
194 views

Такий проект рішення, який буде винесено на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради, розміщений на Офіційному порталі міста.

Мова йде про двох бердичівлян, чоловіка та неповнолітню дитину, квартира та кімната в гуртожитку яких на момент утворення боргу перебували на балансі територіальної громади Бердичева, розповідає РІО Бердичів

Чоловік, маючи інвалідність І групи, заселився до квартири по вулиці 30-річчя Перемоги тоді, коли там вже була заборгованість з комунальних послуг. Відповідно, нести відповідальність за борги новий наймач не може. В проекті рішення вказано про надання дозволу комунальним підприємствам на списання заборгованості за житлово-комунальні послуги, яка рахується за даною квартирою. «Бердичівтеплоенерго» повинен, за умови підтримання даного проекту рішення членами виконавчого комітету, списати 7 686,06 грн. за послугу з централізованого теплопостачання, «Бердичівводоканал» – 451,67 грн. за послугу централізованого водопостачання та водовідведення, МК “ВЖРЕП” №7 – 1 780,89 грн. за послугу з утримання будинку та прибудинкової території.

Також борг за надані житлово-комунальні послуги буде списаний з кімнат житлового фонду тимчасового проживання по вулиці Братів Міхеєвих. Наймачі кімнат померли, а неповнолітня дитина була знята з реєстрації. Кімнату звільнено ще в липні 2018 року, проте залишилась заборгованість без можливості погашення. Проектом рішення буде надано дозвіл МК «ВЖРЕП» №7 на списання заборгованості за надані житлово-комунальні послуги, яка рахується за кімнатами, у сумі 14 572,48 грн. Нарахування до моменту передачі кімнат новим наймачам проводити не будуть.

Нагадуємо, що у Житомирі опалювальний сезон триватиме до 22 квітня