Лабунська назвала Цимбалюк вовком в овечій шкурі

0
413 views

13 квітня голова Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська оприлюднила на своїй сторінці у Фейсбук інформацію про проблеми в її особистому житті, виклала позовну заяву свого чоловіка Віктора Барсука про розірвання шлюбу.

«Хочу повідомити вам, що я здорова, не вживаю наркотики та спиртного, не думаю про суїциди, не ганяю на червоний і не запливаю за буйки. Дотримуюся правил безпеки та всі електроприлади дома та в офісі в порядку, автомобіль новий і технічно справний, водій професіонал з багаторічним стажем, який до дивної аварії, що сталася 24 грудня 2018 року не мав жодного стягнення. Зараз перебуваю в процесі розлучення, Віктор Борсук хоче позбавити мене наших неповнолітніх дітей і за все, що може трапиться зі мною, рідними й близькими відповідає мій колишній чоловік Віктор Борсук і Олександр Грановський», – написала Анжеліка Лабунська.

Дорогие друзья и недруги!Хочу сообщить вам, что нахожусь в здравии, не употребляю наркотики и спиртное, не думаю о…

Опубліковано Анжелікою Лабунською Субота, 13 квітня 2019 р.

У коментарях під дописом Сергій Зайцев почав запитувати про нещодавнє рішення щодо розпуску фракції ВО «Батьківщина» у Житомирській міській раді та чому виключили з партії деяких членів, у тому числі – голову фракції Любові Цимбалюк. На це Лабунська відповіла, що Любов Цимбалюк — це вовк в овечій шкірі, і що рішенням про розпуск вона запобігла рейдерському захопленню партії людьми Пашинського.

«Я голова Житомирської обласної партійної організації й несу відповідальність перед ЮВТ за партію. Я запобігла рейдерському захопленню «Батьківщини» людьми Пашинського та анітрохи не сумніваюся в правильності свого рішення. Згадайте, коли в партію прийшла Цимбалюк, при Французі, а де зараз Француз – з Пашинським. Ви багато чого не знаєте, а я не хочу виносити бруд з дому. Мені шкода людей, якими Цимбалюк маніпулює, але я то точно знаю хто вона насправді і що відбувалося», – повідомила Анжеліка Лабунська.

Зазначимо, що в той же день виконавчий секретаріат Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» створив робочу групу для вивчення ситуації по Житомиру. Ревізія триватиме до 12 червня 2019 року.

Нагадаємо, що 10 квітня у Житомирській міській раді розпустили фракцію ВО «Батьківщина», презентувавши нову команду.