У Житомирі обдарована молодь разом з іншими учасниками дискутували про нагальні питання та проблеми. ФОТО

0
458

З 5 по 7 квітня у Житомирі в рамках гранту міського голови для обдарованої молоді відбулася конференція Європейського молодіжного парламенту, про це інформує Житомирська міська рада.

“Тема конференції – «Інновації в демократії: виклики та можливості». Вона охопила соціальні, політичні, екологічні та технологічні питання розвитку суспільства і демократії. До дискусії було залучено 70 учасників, включаючи школярів та вчителів Житомирщини та інших куточків України, а також модераторів із різних держав Європи (Латвія, Білорусь)”, – йдеться у повідомленні.

Формат заходу полягав у моделюванні роботи комітетів Європейського Парламенту, кожен з яких розглядає соціальні, екологічні, політичні і технологічні глобальні питання та проблеми. Конференція складалася  з трьох частин: побудова команди, робота в комітетах, Генеральна Асамблея.

Упродовж конференції учасники змогли обговорити нагальні проблеми в області демократії, розробити проекти рішень у вигляді резолюцій та представити їх на парламентському засіданні. Унікальною частиною заходу став тренінг для вчителів із різних шкіл Житомира. Європейський молодіжний парламент ознайомив вчителів з особливостями неформальної освіти та поділився  власним досвідом роботи в цій сфері.

Цілями заходу були:

  •  виховання української молоді на демократичних цінностях та ідеалах;
  • вироблення форм і методів участі активної молоді у розвитку громадянського суспільства створення умов для інтелектуального самовдосконалення;
  • участь у формуванні позитивного іміджу України та, зокрема, Житомирщини на міжнародному рівні.

Під час конференції учасники змогли не лише вдосконалити рівень своєї англійської мови, а й отримати навички публічних виступів, політичних дебатів, конфлікт-менеджменту та роботи в команді.

Нагадаємо, у Ружині мотивували бібліотекарів до змін у роботі, пояснивши, як бібліотека може конкурувати з інтернетом.